Neobit, d.o.o.
Ulica Mirka Vadnova 19
4000 Kranj, Slovenija
Računalniški servis in trgovina Tel: 04 / 234-05-58
E-Mail: info@neobit.si
izložba vprašanja storitve podpora o podjetju kontakt

Išči:      "> ?>
Vse skupine
Kabli/Adapterji/Nosilci
Kalkulatorji
Kamere
Komponente
Monitorji
Omrežna oprema
Optični čitalniki (skenerji)
Ostalo
Periferija (miške, tipkovnice,...)
Potrošni material
Predvajalniki
Prenosni računalniki
Programska oprema
Projektorji
Računalniki (brand)
Spominske kartice
Tablični računalniki
Televizijski sprejemniki
Tiskalniki
Video nadzor
XBOX


Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov z LC duplex priključkom...
Cena: 4,76 EUR z DDV


Dobava1 dan (Po naročilu, ni na zalogi v trgovini.)
SkupinaOmrežna oprema | Optika
Tovarniška koda artikla86347 * - s klikom na ta link se vam bo odprlo novo okno z Googlovim poizvedovanjem
Garancija12 mesecev
Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov z LC duplex priključkom...Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.Tehnične lastnosti:• Priključka:1x LC Duplex ženski >1x LC Duplex ženski• Za multimode optične kable• Protiprašna zaščita• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm• Barva: bela• Dimenzije (DxŠxV): ca. 29.2 x 22.1 x 17.8 mmTeža neto v kg: 0.2000Teža bruto v kg: 0.2200Pakiranje v kartonu: 10Garancija v mesecih: 12


Odpiranje: 0,00 s. Admin
Cene izdelkov, objavljene na spletni strani, veljajo le ob spletnem nakupu, so gotovinske/avansne in vključujejo DDV.
Cene, zaloga in dobava so veljavni do naslednje posodobitve cenika. Cenik se posodablja štirikrat dnevno.